M55342E12B100ERBS
Vishay DaleVishay Dale
Vishay Dale
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: M55342E12B100ERBS
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 100K OHM 1% 1/10W 0603
Duomenų lapai:
RoHs statusas Prašyti inventoriaus patikrinimo / RoHS reikalavimų neatitinkančių reikalavimų
  • Pranešimas
M55342E12B100ERBS specifikacijos
Dalies numeris M55342E12B100ERBS Gamintojas Vishay Dale
apibūdinimas RES SMD 100K OHM 1% 1/10W 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Prašyti inventoriaus patikrinimo / RoHS reikalavimų neatitinkančių reikalavimų
Galimas kiekis 4756 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - AC R (0.01%) Įtampa - darbo 0.1W, 1/10W
Įtampa - suskirstymas 0603 Storis (maks.) ±25ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.064" L x 0.032" W (1.63mm x 0.81mm) Serija Military, MIL-PRF-55342, RM0603
RoHS statusas Bulk Polarizacija 0603 (1608 Metric)
Kiti vardai Q10531083A Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo kodas M55342E12B100ERBS
Aukštis - sėdi (maks.) 0.033" (0.84mm) funkcijos Military
FIFO 2 Išplėstas aprašymas 100k Ohm ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Military Thin Film
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±1% apibūdinimas RES SMD 100K OHM 1% 1/10W 0603