M55342E06B59B0RWS
Vishay DaleVishay Dale
M55342E06B59B0RWS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: M55342E06B59B0RWS
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 59K OHM 0.1% 0.15W 0705
Duomenų lapai: M55342E06B59B0RWS.pdf
  • Pranešimas
M55342E06B59B0RWS specifikacijos
Dalies numeris M55342E06B59B0RWS Gamintojas Vishay Dale
apibūdinimas RES SMD 59K OHM 0.1% 0.15W 0705 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 21642 pcs Duomenų lapas M55342E06B59B0RWS.pdf
Įtampos įvertinimas - AC R (0.01%) Įtampa - darbo 0.15W
Įtampa - suskirstymas 0705 Storis (maks.) ±25ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm) Serija Military, MIL-PRF-55342, RM0705
RoHS statusas Tray - Waffle Polarizacija 0805 (2012 Metric)
Kiti vardai M55342E06B59B0RWS-MIL Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
Gamintojo kodas M55342E06B59B0RWS Aukštis - sėdi (maks.) 0.033" (0.84mm)
funkcijos Military, Non-Inductive FIFO 2
Išplėstas aprašymas 59k Ohm ±0.1% 0.15W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Military, Non-Inductive Thin Film ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±0.1%
apibūdinimas RES SMD 59K OHM 0.1% 0.15W 0705 Dengimas, būsto tipas Thin Film