M55342E06B499DRT5
Vishay DaleVishay Dale
M55342E06B499DRT5 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: M55342E06B499DRT5
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 499 OHM 1% 0.15W 0705
Duomenų lapai: M55342E06B499DRT5.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
M55342E06B499DRT5 specifikacijos
Dalies numeris M55342E06B499DRT5 Gamintojas Vishay Dale
apibūdinimas RES SMD 499 OHM 1% 0.15W 0705 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 67043 pcs Duomenų lapas M55342E06B499DRT5.pdf
Įtampos įvertinimas - AC R (0.01%) Įtampa - darbo 0.15W
Įtampa - suskirstymas 0705 Storis (maks.) ±25ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm) Serija Military, MIL-PRF-55342, RM0705
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija 0805 (2012 Metric)
Kiti vardai M55342E06B499DRT5-MIL Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
Gamintojo kodas M55342E06B499DRT5 Aukštis - sėdi (maks.) 0.033" (0.84mm)
funkcijos Military, Non-Inductive FIFO 2
Išplėstas aprašymas 499 Ohm ±1% 0.15W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Military, Non-Inductive Thin Film ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±1%
apibūdinimas RES SMD 499 OHM 1% 0.15W 0705 Dengimas, būsto tipas Thin Film