M55342E02B100BRT5
Vishay DaleVishay Dale
M55342E02B100BRT5 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: M55342E02B100BRT5
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 100K OHM 0.1% 1/8W 0505
Duomenų lapai: M55342E02B100BRT5.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
M55342E02B100BRT5 specifikacijos
Dalies numeris M55342E02B100BRT5 Gamintojas Vishay Dale
apibūdinimas RES SMD 100K OHM 0.1% 1/8W 0505 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 42945 pcs Duomenų lapas M55342E02B100BRT5.pdf
Įtampos įvertinimas - AC R (0.01%) Įtampa - darbo 0.125W, 1/8W
Įtampa - suskirstymas 0505 Storis (maks.) ±25ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.055" L x 0.050" W (1.40mm x 1.27mm) Serija Military, MIL-PRF-55342, RM0505
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija 0505 (1313 Metric)
Kiti vardai M55342E02B100BRT5-MIL Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
Gamintojo kodas M55342E02B100BRT5 Aukštis - sėdi (maks.) 0.033" (0.84mm)
funkcijos Military, Non-Inductive FIFO 2
Išplėstas aprašymas 100k Ohm ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0505 (1313 Metric) Military, Non-Inductive Thin Film ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±0.1%
apibūdinimas RES SMD 100K OHM 0.1% 1/8W 0505 Dengimas, būsto tipas Thin Film