IMC1812ER1R2J
Vishay DaleVishay Dale
IMC1812ER1R2J Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IMC1812ER1R2J
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas FIXED IND 1.2UH 430MA 550 MOHM
Duomenų lapai: IMC1812ER1R2J.pdf
  • Pranešimas
IMC1812ER1R2J specifikacijos
Dalies numeris IMC1812ER1R2J Gamintojas Vishay Dale
apibūdinimas FIXED IND 1.2UH 430MA 550 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 135202 pcs Duomenų lapas IMC1812ER1R2J.pdf
Įtampa - suskirstymas 1812 Naudojimas Unshielded
Įveskite Wirewound Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Serija IMC-1812 RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Reitingai - Polarizacija 1812 (4532 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Gamintojo kodas IMC1812ER1R2J Aukštis - sėdi (maks.) 0.134" (3.40mm)
Aparatinės įrangos tipas 1.2µH Dažnumas - testas 80MHz
Dažnis - savarankiškas rezonansas 550 mOhm Max Išplėstas aprašymas 1.2µH Unshielded Wirewound Inductor 430mA 550 mOhm Max 1812 (4532 Metric)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±5% Skersmuo - pečių 50 @ 7.96MHz
apibūdinimas FIXED IND 1.2UH 430MA 550 MOHM Delsimo laikas 7.96MHz
DC rezistorius (DCR) - Dabartinis įvertinimas 430mA