IHSM4825RE331L
Vishay DaleVishay Dale
Vishay Dale
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IHSM4825RE331L
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas FIXED IND 330UH 370MA 2.51 OHM
Duomenų lapai: IHSM4825RE331L.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
750 pcs
  • Pranešimas
IHSM4825RE331L specifikacijos
Dalies numeris IHSM4825RE331L Gamintojas Vishay Dale
apibūdinimas FIXED IND 330UH 370MA 2.51 OHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 47067 pcs Duomenų lapas IHSM4825RE331L.pdf
Įtampa - suskirstymas - Naudojimas Unshielded
Įveskite - Dydis / Matmenys 0.540" L x 0.250" W (13.72mm x 6.35mm)
Serija IHSM-4825 RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Reitingai - Polarizacija Nonstandard
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Gamintojo kodas IHSM4825RE331L Aukštis - sėdi (maks.) 0.225" (5.72mm)
Aparatinės įrangos tipas 330µH Dažnumas - testas -
Dažnis - savarankiškas rezonansas 2.51 Ohm Max Išplėstas aprašymas 330µH Unshielded Inductor 370mA 2.51 Ohm Max Nonstandard
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±15% Skersmuo - pečių -
apibūdinimas FIXED IND 330UH 370MA 2.51 OHM Delsimo laikas 1kHz
DC rezistorius (DCR) 280mA Dabartinis įvertinimas 370mA