IHLP2020CZER1R0M01
Vishay DaleVishay Dale
IHLP2020CZER1R0M01 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IHLP2020CZER1R0M01
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas FIXED IND 1UH 9.2A 13.7 MOHM SMD
Duomenų lapai: IHLP2020CZER1R0M01.pdf
  • Pranešimas
IHLP2020CZER1R0M01 specifikacijos
Dalies numeris IHLP2020CZER1R0M01 Gamintojas Vishay Dale
apibūdinimas FIXED IND 1UH 9.2A 13.7 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 73349 pcs Duomenų lapas IHLP2020CZER1R0M01.pdf
Įtampa - suskirstymas - Naudojimas Shielded
Įveskite Molded Dydis / Matmenys 0.216" L x 0.204" W (5.49mm x 5.18mm)
Serija IHLP-2020CZ-01 RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Reitingai - Polarizacija Nonstandard
Kiti vardai 541-1266-2 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks Gamintojo kodas IHLP2020CZER1R0M01
Aukštis - sėdi (maks.) 0.118" (3.00mm) Aparatinės įrangos tipas 1µH
Dažnumas - testas - Dažnis - savarankiškas rezonansas 13.7 mOhm Max
Išplėstas aprašymas 1µH Shielded Molded Inductor 9.2A 13.7 mOhm Max Nonstandard ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±20%
Skersmuo - pečių - apibūdinimas FIXED IND 1UH 9.2A 13.7 MOHM SMD
Delsimo laikas 100kHz DC rezistorius (DCR) 12A
Dabartinis įvertinimas 9.2A Dabartinis - sodrumas -