CW02B1K300JE12HS
Vishay DaleVishay Dale
CW02B1K300JE12HS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CW02B1K300JE12HS
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 1.3K OHM 3.75W 5% AXIAL
Duomenų lapai: CW02B1K300JE12HS.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CW02B1K300JE12HS specifikacijos
Dalies numeris CW02B1K300JE12HS Gamintojas Vishay Dale
apibūdinimas RES 1.3K OHM 3.75W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 82877 pcs Duomenų lapas CW02B1K300JE12HS.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 3.75W
Įtampa - suskirstymas Axial Storis (maks.) ±30ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.188" Dia x 0.562" L (4.78mm x 14.27mm) Serija CW
RoHS statusas Bulk Polarizacija Axial
Darbinė temperatūra -65°C ~ 350°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 39 Weeks Gamintojo kodas CW02B1K300JE12HS
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Moisture Resistant, Pulse Withstanding
FIFO 2 Išplėstas aprašymas 1.3k Ohm ±5% 3.75W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±5% apibūdinimas RES 1.3K OHM 3.75W 5% AXIAL