CRCW251234R0FKEGHP
Vishay DaleVishay Dale
CRCW251234R0FKEGHP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CRCW251234R0FKEGHP
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 34 OHM 1% 1.5W 2512
Duomenų lapai: CRCW251234R0FKEGHP.pdf
  • Pranešimas
CRCW251234R0FKEGHP specifikacijos
Dalies numeris CRCW251234R0FKEGHP Gamintojas Vishay Dale
apibūdinimas RES SMD 34 OHM 1% 1.5W 2512 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 334831 pcs Duomenų lapas CRCW251234R0FKEGHP.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 1.5W
Įtampa - suskirstymas 2512 Storis (maks.) ±100ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.248" L x 0.124" W (6.30mm x 3.15mm) Serija CRCW-HP
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija 2512 (6432 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo kodas CRCW251234R0FKEGHP Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm)
funkcijos Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding FIFO 2
Išplėstas aprašymas 34 Ohm ±1% 1.5W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±1%
apibūdinimas RES SMD 34 OHM 1% 1.5W 2512 Dengimas, būsto tipas Thick Film