CRCW2512124RFKEGHP
Vishay DaleVishay Dale
CRCW2512124RFKEGHP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CRCW2512124RFKEGHP
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 124 OHM 1% 1.5W 2512
Duomenų lapai: CRCW2512124RFKEGHP.pdf
  • Pranešimas
CRCW2512124RFKEGHP specifikacijos
Dalies numeris CRCW2512124RFKEGHP Gamintojas Vishay Dale
apibūdinimas RES SMD 124 OHM 1% 1.5W 2512 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 267780 pcs Duomenų lapas CRCW2512124RFKEGHP.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 1.5W
Įtampa - suskirstymas 2512 Storis (maks.) ±100ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.248" L x 0.124" W (6.30mm x 3.15mm) Serija CRCW-HP
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija 2512 (6432 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 23 Weeks Gamintojo kodas CRCW2512124RFKEGHP
Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm) funkcijos Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
FIFO 2 Išplėstas aprašymas 124 Ohm ±1% 1.5W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±1% apibūdinimas RES SMD 124 OHM 1% 1.5W 2512
Dengimas, būsto tipas Thick Film Juostos plotis 124
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CRCW2512124KFKEG
CRCW2512124KFKEG
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: RES SMD 124K OHM 1% 1W 2512
Sandelyje: 1538752 pcs
parsisiųsti: CRCW2512124KFKEG.pdf
RFQ
CRCW2512124RFKEG
CRCW2512124RFKEG
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: RES SMD 124 OHM 1% 1W 2512