CRCW12184R75FKEKHP
Vishay DaleVishay Dale
CRCW12184R75FKEKHP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CRCW12184R75FKEKHP
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 4.75 OHM 1% 1.5W 1218
Duomenų lapai: CRCW12184R75FKEKHP.pdf
  • Pranešimas
CRCW12184R75FKEKHP specifikacijos
Dalies numeris CRCW12184R75FKEKHP Gamintojas Vishay Dale
apibūdinimas RES SMD 4.75 OHM 1% 1.5W 1218 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 182987 pcs Duomenų lapas CRCW12184R75FKEKHP.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 1.5W
Įtampa - suskirstymas 1218 Storis (maks.) ±100ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.122" L x 0.181" W (3.10mm x 4.60mm) Serija CRCW-HP
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija 1218 (3246 Metric)
Kiti vardai 541-4.75ANTR
CRCW12184R75FKEKHP-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
Gamintojo kodas CRCW12184R75FKEKHP Aukštis - sėdi (maks.) 0.024" (0.60mm)
funkcijos Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding FIFO 2
Išplėstas aprašymas 4.75 Ohm ±1% 1.5W Chip Resistor 1218 (3246 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±1%
apibūdinimas RES SMD 4.75 OHM 1% 1.5W 1218 Dengimas, būsto tipas Thick Film