CRCW12181R80JNEKHP
Vishay DaleVishay Dale
CRCW12181R80JNEKHP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CRCW12181R80JNEKHP
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 1.8 OHM 5% 1.5W 1218
Duomenų lapai: CRCW12181R80JNEKHP.pdf
  • Pranešimas
CRCW12181R80JNEKHP specifikacijos
Dalies numeris CRCW12181R80JNEKHP Gamintojas Vishay Dale
apibūdinimas RES SMD 1.8 OHM 5% 1.5W 1218 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 222415 pcs Duomenų lapas CRCW12181R80JNEKHP.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 1.5W
Įtampa - suskirstymas 1218 Storis (maks.) ±200ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.122" L x 0.181" W (3.10mm x 4.60mm) Serija CRCW-HP
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija 1218 (3246 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks Gamintojo kodas CRCW12181R80JNEKHP
Aukštis - sėdi (maks.) 0.024" (0.60mm) funkcijos Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
FIFO 2 Išplėstas aprašymas 1.8 Ohm ±5% 1.5W Chip Resistor 1218 (3246 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±5% apibūdinimas RES SMD 1.8 OHM 5% 1.5W 1218