CRCW12181K78FKEK
Vishay DaleVishay Dale
CRCW12181K78FKEK Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CRCW12181K78FKEK
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 1.78K OHM 1% 1W 1218
Duomenų lapai: CRCW12181K78FKEK.pdf
  • Pranešimas
CRCW12181K78FKEK specifikacijos
Dalies numeris CRCW12181K78FKEK Gamintojas Vishay Dale
apibūdinimas RES SMD 1.78K OHM 1% 1W 1218 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 682484 pcs Duomenų lapas CRCW12181K78FKEK.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 1W
Įtampa - suskirstymas 1218 Storis (maks.) ±100ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.122" L x 0.181" W (3.10mm x 4.60mm) Serija CRCW
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija 1218 (3246 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 28 Weeks Gamintojo kodas CRCW12181K78FKEK
Aukštis - sėdi (maks.) 0.024" (0.60mm) funkcijos Automotive AEC-Q200
FIFO 2 Išplėstas aprašymas 1.78k Ohm ±1% 1W Chip Resistor 1218 (3246 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±1% apibūdinimas RES SMD 1.78K OHM 1% 1W 1218