CRCW12109R31FNTA
Vishay DaleVishay Dale
CRCW12109R31FNTA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CRCW12109R31FNTA
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 9.31 OHM 1% 1/2W 1210
Duomenų lapai: CRCW12109R31FNTA.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
CRCW12109R31FNTA specifikacijos
Dalies numeris CRCW12109R31FNTA Gamintojas Vishay Dale
apibūdinimas RES SMD 9.31 OHM 1% 1/2W 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1873083 pcs Duomenų lapas CRCW12109R31FNTA.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.5W, 1/2W
Įtampa - suskirstymas 1210 Storis (maks.) ±200ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija CRCW
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija 1210 (3225 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo kodas CRCW12109R31FNTA Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm)
funkcijos Automotive AEC-Q200 FIFO 2
Išplėstas aprašymas 9.31 Ohm ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±1%
apibūdinimas RES SMD 9.31 OHM 1% 1/2W 1210 Dengimas, būsto tipas Thick Film