CRCW121039K2FKEA
Vishay DaleVishay Dale
CRCW121039K2FKEA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CRCW121039K2FKEA
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 39.2K OHM 1% 1/2W 1210
Duomenų lapai: CRCW121039K2FKEA.pdf
  • Pranešimas
CRCW121039K2FKEA specifikacijos
Dalies numeris CRCW121039K2FKEA Gamintojas Vishay Dale
apibūdinimas RES SMD 39.2K OHM 1% 1/2W 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2686562 pcs Duomenų lapas CRCW121039K2FKEA.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.5W, 1/2W
Įtampa - suskirstymas 1210 Storis (maks.) ±100ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija CRCW
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija 1210 (3225 Metric)
Kiti vardai CRCW1210 100 39K2 1% ET1 E3 Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 36 Weeks
Gamintojo kodas CRCW121039K2FKEA Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm)
funkcijos Automotive AEC-Q200 FIFO 2
Išplėstas aprašymas 39.2k Ohm ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±1%
apibūdinimas RES SMD 39.2K OHM 1% 1/2W 1210 Dengimas, būsto tipas Thick Film