CRCW12102K61FKEA
Vishay DaleVishay Dale
CRCW12102K61FKEA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CRCW12102K61FKEA
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 2.61K OHM 1% 1/2W 1210
Duomenų lapai: CRCW12102K61FKEA.pdf
  • Pranešimas
CRCW12102K61FKEA specifikacijos
Dalies numeris CRCW12102K61FKEA Gamintojas Vishay Dale
apibūdinimas RES SMD 2.61K OHM 1% 1/2W 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2838516 pcs Duomenų lapas CRCW12102K61FKEA.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.5W, 1/2W
Įtampa - suskirstymas 1210 Storis (maks.) ±100ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija CRCW
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija 1210 (3225 Metric)
Kiti vardai 541-2.61KAATR
CRCW1210 100 2K61 1% ET1 E3
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 36 Weeks
Gamintojo kodas CRCW12102K61FKEA Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm)
funkcijos Automotive AEC-Q200 FIFO 2
Išplėstas aprašymas 2.61k Ohm ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±1%
apibūdinimas RES SMD 2.61K OHM 1% 1/2W 1210 Dengimas, būsto tipas Thick Film
Juostos plotis 2.61k
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CRCW12102K49FKTA
CRCW12102K49FKTA
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: RES SMD 2.49K OHM 1% 1/2W 1210
Sandelyje: 1092967 pcs
parsisiųsti: CRCW12102K49FKTA.pdf
RFQ
CRCW12102K49FKEAHP
CRCW12102K49FKEAHP
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: RES SMD 2.49K OHM 1% 3/4W 1210
Sandelyje: 733934 pcs
parsisiųsti: CRCW12102K49FKEAHP.pdf
RFQ
CRCW12102K61FKEAHP
CRCW12102K61FKEAHP
apibūdinimas: RES SMD 2.61K OHM 1% 3/4W 1210