CRCW12101R58FKEA
Vishay DaleVishay Dale
CRCW12101R58FKEA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CRCW12101R58FKEA
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 1.58 OHM 1% 1/2W 1210
Duomenų lapai: CRCW12101R58FKEA.pdf
  • Pranešimas
CRCW12101R58FKEA specifikacijos
Dalies numeris CRCW12101R58FKEA Gamintojas Vishay Dale
apibūdinimas RES SMD 1.58 OHM 1% 1/2W 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2712343 pcs Duomenų lapas CRCW12101R58FKEA.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.5W, 1/2W
Įtampa - suskirstymas 1210 Storis (maks.) ±100ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija CRCW
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija 1210 (3225 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 36 Weeks Gamintojo kodas CRCW12101R58FKEA
Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm) funkcijos Automotive AEC-Q200
FIFO 2 Išplėstas aprašymas 1.58 Ohm ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±1% apibūdinimas RES SMD 1.58 OHM 1% 1/2W 1210
Dengimas, būsto tipas Thick Film Juostos plotis 1.58
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CRCW12101R54FKEAHP
CRCW12101R54FKEAHP
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: RES SMD 1.54 OHM 1% 3/4W 1210
Sandelyje: 321762 pcs
parsisiųsti: CRCW12101R54FKEAHP.pdf
RFQ
CRCW12101R50JNTA
CRCW12101R50JNTA
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: RES SMD 1.5 OHM 5% 1/2W 1210
Sandelyje: 1416033 pcs
parsisiųsti: CRCW12101R50JNTA.pdf
RFQ
CRCW12101R58FKEAHP
CRCW12101R58FKEAHP
apibūdinimas: RES SMD 1.58 OHM 1% 3/4W 1210