CRCW12101R07FKEA
Vishay DaleVishay Dale
CRCW12101R07FKEA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CRCW12101R07FKEA
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 1.07 OHM 1% 1/2W 1210
Duomenų lapai: CRCW12101R07FKEA.pdf
  • Pranešimas
CRCW12101R07FKEA specifikacijos
Dalies numeris CRCW12101R07FKEA Gamintojas Vishay Dale
apibūdinimas RES SMD 1.07 OHM 1% 1/2W 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2791238 pcs Duomenų lapas CRCW12101R07FKEA.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.5W, 1/2W
Įtampa - suskirstymas 1210 Storis (maks.) ±100ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija CRCW
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija 1210 (3225 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 36 Weeks Gamintojo kodas CRCW12101R07FKEA
Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm) funkcijos Automotive AEC-Q200
FIFO 2 Išplėstas aprašymas 1.07 Ohm ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±1% apibūdinimas RES SMD 1.07 OHM 1% 1/2W 1210