CRCW1210180KFKEA
Vishay DaleVishay Dale
CRCW1210180KFKEA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CRCW1210180KFKEA
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 180K OHM 1% 1/2W 1210
Duomenų lapai: CRCW1210180KFKEA.pdf
  • Pranešimas
CRCW1210180KFKEA specifikacijos
Dalies numeris CRCW1210180KFKEA Gamintojas Vishay Dale
apibūdinimas RES SMD 180K OHM 1% 1/2W 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2854874 pcs Duomenų lapas CRCW1210180KFKEA.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.5W, 1/2W
Įtampa - suskirstymas 1210 Storis (maks.) ±100ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija CRCW
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija 1210 (3225 Metric)
Kiti vardai CRCW1210 100 180K 1% ET1 E3 Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 36 Weeks
Gamintojo kodas CRCW1210180KFKEA Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm)
funkcijos Automotive AEC-Q200 FIFO 2
Išplėstas aprašymas 180k Ohm ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±1%
apibūdinimas RES SMD 180K OHM 1% 1/2W 1210 Dengimas, būsto tipas Thick Film