CRCW1210120KFKTA
Vishay DaleVishay Dale
CRCW1210120KFKTA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CRCW1210120KFKTA
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 120K OHM 1% 1/2W 1210
Duomenų lapai: CRCW1210120KFKTA.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
CRCW1210120KFKTA specifikacijos
Dalies numeris CRCW1210120KFKTA Gamintojas Vishay Dale
apibūdinimas RES SMD 120K OHM 1% 1/2W 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1405797 pcs Duomenų lapas CRCW1210120KFKTA.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.5W, 1/2W
Įtampa - suskirstymas 1210 Storis (maks.) ±100ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija CRCW
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija 1210 (3225 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 36 Weeks Gamintojo kodas CRCW1210120KFKTA
Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm) funkcijos Automotive AEC-Q200
FIFO 2 Išplėstas aprašymas 120k Ohm ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±1% apibūdinimas RES SMD 120K OHM 1% 1/2W 1210