CRCW120691K0JNEB
Vishay DaleVishay Dale
CRCW120691K0JNEB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CRCW120691K0JNEB
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 91K OHM 5% 1/4W 1206
Duomenų lapai: CRCW120691K0JNEB.pdf
  • Pranešimas
CRCW120691K0JNEB specifikacijos
Dalies numeris CRCW120691K0JNEB Gamintojas Vishay Dale
apibūdinimas RES SMD 91K OHM 5% 1/4W 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8280414 pcs Duomenų lapas CRCW120691K0JNEB.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.25W, 1/4W
Įtampa - suskirstymas 1206 Storis (maks.) ±200ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija CRCW
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija 1206 (3216 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 38 Weeks Gamintojo kodas CRCW120691K0JNEB
Aukštis - sėdi (maks.) 0.024" (0.60mm) funkcijos Automotive AEC-Q200
FIFO 2 Išplėstas aprašymas 91k Ohm ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±5% apibūdinimas RES SMD 91K OHM 5% 1/4W 1206
Dengimas, būsto tipas Thick Film Juostos plotis 91k
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CRCW120691R0FKEAHP
CRCW120691R0FKEAHP
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: RES SMD 91 OHM 1% 3/4W 1206
Sandelyje: 1163843 pcs
parsisiųsti: CRCW120691R0FKEAHP.pdf
RFQ
CRCW120691K0JNEAHP
CRCW120691K0JNEAHP
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: RES SMD 91K OHM 5% 3/4W 1206
Sandelyje: 1395483 pcs
parsisiųsti: CRCW120691K0JNEAHP.pdf
RFQ
CRCW120691K0JNEBC
CRCW120691K0JNEBC
apibūdinimas: RES 91K OHM 5% 1/4W 1206