CRCW12067K50JNEC
Vishay DaleVishay Dale
CRCW12067K50JNEC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CRCW12067K50JNEC
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 7.5K OHM 5% 1/4W 1206
Duomenų lapai: CRCW12067K50JNEC.pdf
  • Pranešimas
CRCW12067K50JNEC specifikacijos
Dalies numeris CRCW12067K50JNEC Gamintojas Vishay Dale
apibūdinimas RES SMD 7.5K OHM 5% 1/4W 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7777537 pcs Duomenų lapas CRCW12067K50JNEC.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.25W, 1/4W
Įtampa - suskirstymas 1206 Storis (maks.) ±200ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija CRCW
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija 1206 (3216 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 38 Weeks Gamintojo kodas CRCW12067K50JNEC
Aukštis - sėdi (maks.) 0.024" (0.60mm) funkcijos Automotive AEC-Q200
FIFO 2 Išplėstas aprašymas 7.5k Ohm ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±5% apibūdinimas RES SMD 7.5K OHM 5% 1/4W 1206