CRCW12065K60FKEA
Vishay DaleVishay Dale
CRCW12065K60FKEA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CRCW12065K60FKEA
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 5.6K OHM 1% 1/4W 1206
Duomenų lapai: CRCW12065K60FKEA.pdf
  • Pranešimas
CRCW12065K60FKEA specifikacijos
Dalies numeris CRCW12065K60FKEA Gamintojas Vishay Dale
apibūdinimas RES SMD 5.6K OHM 1% 1/4W 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5704032 pcs Duomenų lapas CRCW12065K60FKEA.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.25W, 1/4W
Įtampa - suskirstymas 1206 Storis (maks.) ±100ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija CRCW
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija 1206 (3216 Metric)
Kiti vardai 541-5.60KFTR
D25/CRCW1206 100 5K6 1% ET1 E3
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 38 Weeks
Gamintojo kodas CRCW12065K60FKEA Aukštis - sėdi (maks.) 0.024" (0.60mm)
funkcijos Automotive AEC-Q200 FIFO 2
Išplėstas aprašymas 5.6k Ohm ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±1%
apibūdinimas RES SMD 5.6K OHM 1% 1/4W 1206 Dengimas, būsto tipas Thick Film