CRCW12063R30KNEAIF
Vishay DaleVishay Dale
CRCW12063R30KNEAIF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CRCW12063R30KNEAIF
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 3.3 OHM 10% 1/4W 1206
Duomenų lapai: CRCW12063R30KNEAIF.pdf
  • Pranešimas
CRCW12063R30KNEAIF specifikacijos
Dalies numeris CRCW12063R30KNEAIF Gamintojas Vishay Dale
apibūdinimas RES SMD 3.3 OHM 10% 1/4W 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 802770 pcs Duomenų lapas CRCW12063R30KNEAIF.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.25W, 1/4W
Įtampa - suskirstymas 1206 Storis (maks.) ±200ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija CRCW-IF
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija 1206 (3216 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 43 Weeks Gamintojo kodas CRCW12063R30KNEAIF
Aukštis - sėdi (maks.) 0.024" (0.60mm) funkcijos Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
FIFO 2 Išplėstas aprašymas 3.3 Ohm ±10% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±10% apibūdinimas RES SMD 3.3 OHM 10% 1/4W 1206