CRCW120610R0JNECHP
Vishay DaleVishay Dale
CRCW120610R0JNECHP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CRCW120610R0JNECHP
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 10 OHM 5% 3/4W 1206
Duomenų lapai: CRCW120610R0JNECHP.pdf
  • Pranešimas
CRCW120610R0JNECHP specifikacijos
Dalies numeris CRCW120610R0JNECHP Gamintojas Vishay Dale
apibūdinimas RES SMD 10 OHM 5% 3/4W 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2098622 pcs Duomenų lapas CRCW120610R0JNECHP.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.75W, 3/4W
Įtampa - suskirstymas 1206 Storis (maks.) ±200ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm) Serija CRCW-HP
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija 1206 (3216 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 43 Weeks Gamintojo kodas CRCW120610R0JNECHP
Aukštis - sėdi (maks.) 0.024" (0.60mm) funkcijos Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
FIFO 2 Išplėstas aprašymas 10 Ohm ±5% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±5% apibūdinimas RES SMD 10 OHM 5% 3/4W 1206
Dengimas, būsto tipas Thick Film Juostos plotis 10
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CRCW120610R2FKEA
CRCW120610R2FKEA
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: RES SMD 10.2 OHM 1% 1/4W 1206
Sandelyje: 4553810 pcs
parsisiųsti: CRCW120610R2FKEA.pdf
RFQ
CRCW120610R0JNEBC
CRCW120610R0JNEBC
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: RES 10 OHM 5% 1/4W 1206
Sandelyje: 5345437 pcs
parsisiųsti: CRCW120610R0JNEBC.pdf
RFQ
CRCW120610R0JNEC
CRCW120610R0JNEC
apibūdinimas: RES SMD 10 OHM 5% 1/4W 1206