CRCW0805866KFKEB
Vishay DaleVishay Dale
CRCW0805866KFKEB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CRCW0805866KFKEB
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 866K OHM 1% 1/8W 0805
Duomenų lapai: CRCW0805866KFKEB.pdf
  • Pranešimas
CRCW0805866KFKEB specifikacijos
Dalies numeris CRCW0805866KFKEB Gamintojas Vishay Dale
apibūdinimas RES SMD 866K OHM 1% 1/8W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7524354 pcs Duomenų lapas CRCW0805866KFKEB.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.125W, 1/8W
Įtampa - suskirstymas 0805 Storis (maks.) ±100ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija CRCW
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija 0805 (2012 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 47 Weeks Gamintojo kodas CRCW0805866KFKEB
Aukštis - sėdi (maks.) 0.020" (0.50mm) funkcijos Automotive AEC-Q200
FIFO 2 Išplėstas aprašymas 866k Ohm ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±1% apibūdinimas RES SMD 866K OHM 1% 1/8W 0805