CRCW08057K15FKEB
Vishay DaleVishay Dale
CRCW08057K15FKEB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CRCW08057K15FKEB
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 7.15K OHM 1% 1/8W 0805
Duomenų lapai: CRCW08057K15FKEB.pdf
  • Pranešimas
CRCW08057K15FKEB specifikacijos
Dalies numeris CRCW08057K15FKEB Gamintojas Vishay Dale
apibūdinimas RES SMD 7.15K OHM 1% 1/8W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7737282 pcs Duomenų lapas CRCW08057K15FKEB.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.125W, 1/8W
Įtampa - suskirstymas 0805 Storis (maks.) ±100ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija CRCW
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija 0805 (2012 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 47 Weeks Gamintojo kodas CRCW08057K15FKEB
Aukštis - sėdi (maks.) 0.020" (0.50mm) funkcijos Automotive AEC-Q200
FIFO 2 Išplėstas aprašymas 7.15k Ohm ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±1% apibūdinimas RES SMD 7.15K OHM 1% 1/8W 0805