CRCW08053M30JNEA
Vishay DaleVishay Dale
CRCW08053M30JNEA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CRCW08053M30JNEA
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 3.3M OHM 5% 1/8W 0805
Duomenų lapai: CRCW08053M30JNEA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
CRCW08053M30JNEA specifikacijos
Dalies numeris CRCW08053M30JNEA Gamintojas Vishay Dale
apibūdinimas RES SMD 3.3M OHM 5% 1/8W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7123568 pcs Duomenų lapas CRCW08053M30JNEA.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.125W, 1/8W
Įtampa - suskirstymas 0805 Storis (maks.) ±200ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija CRCW
RoHS statusas Digi-Reel® Polarizacija 0805 (2012 Metric)
Kiti vardai 541-3.3MADKR Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 53 Weeks
Gamintojo kodas CRCW08053M30JNEA Aukštis - sėdi (maks.) 0.020" (0.50mm)
funkcijos Automotive AEC-Q200 FIFO 2
Išplėstas aprašymas 3.3M Ohm ±5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±5%
apibūdinimas RES SMD 3.3M OHM 5% 1/8W 0805 Dengimas, būsto tipas Thick Film