CRCW0805374RFKEA
Vishay DaleVishay Dale
CRCW0805374RFKEA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CRCW0805374RFKEA
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 374 OHM 1% 1/8W 0805
Duomenų lapai: CRCW0805374RFKEA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
CRCW0805374RFKEA specifikacijos
Dalies numeris CRCW0805374RFKEA Gamintojas Vishay Dale
apibūdinimas RES SMD 374 OHM 1% 1/8W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4770973 pcs Duomenų lapas CRCW0805374RFKEA.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.125W, 1/8W
Įtampa - suskirstymas 0805 Storis (maks.) ±100ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija CRCW
RoHS statusas Digi-Reel® Polarizacija 0805 (2012 Metric)
Kiti vardai 541-374CDKR Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 47 Weeks
Gamintojo kodas CRCW0805374RFKEA Aukštis - sėdi (maks.) 0.020" (0.50mm)
funkcijos Automotive AEC-Q200 FIFO 2
Išplėstas aprašymas 374 Ohm ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±1%
apibūdinimas RES SMD 374 OHM 1% 1/8W 0805 Dengimas, būsto tipas Thick Film
Juostos plotis 374
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CRCW0805374KFKEAC
CRCW0805374KFKEAC
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: RES 374K OHM 1% 1/8W 0805
Sandelyje: 6555681 pcs
parsisiųsti: CRCW0805374KFKEAC.pdf
RFQ
CRCW0805374KFKEBC
CRCW0805374KFKEBC
Gamintojai: Dale / Vishay
Sandelyje: 5283236 pcs
parsisiųsti: CRCW0805374KFKEBC.pdf
RFQ
CRCW0805374RFKEAC
CRCW0805374RFKEAC
apibūdinimas: RES 374 OHM 1% 1/8W 0805