CRCW0805261KFKEA
Vishay DaleVishay Dale
CRCW0805261KFKEA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CRCW0805261KFKEA
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 261K OHM 1% 1/8W 0805
Duomenų lapai: CRCW0805261KFKEA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CRCW0805261KFKEA specifikacijos
Dalies numeris CRCW0805261KFKEA Gamintojas Vishay Dale
apibūdinimas RES SMD 261K OHM 1% 1/8W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3503163 pcs Duomenų lapas CRCW0805261KFKEA.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.125W, 1/8W
Įtampa - suskirstymas 0805 Storis (maks.) ±100ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija CRCW
RoHS statusas Digi-Reel® Polarizacija 0805 (2012 Metric)
Kiti vardai 541-261KCDKR Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 47 Weeks
Gamintojo kodas CRCW0805261KFKEA Aukštis - sėdi (maks.) 0.020" (0.50mm)
funkcijos Automotive AEC-Q200 FIFO 2
Išplėstas aprašymas 261k Ohm ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±1%
apibūdinimas RES SMD 261K OHM 1% 1/8W 0805 Dengimas, būsto tipas Thick Film
Juostos plotis 261k
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CRCW080525R5FKTA
CRCW080525R5FKTA
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: RES SMD 25.5 OHM 1% 1/8W 0805
Sandelyje: 4279495 pcs
parsisiųsti: CRCW080525R5FKTA.pdf
RFQ
CRCW0805261KFKEAC
CRCW0805261KFKEAC
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: RES 261K OHM 1% 1/8W 0805
Sandelyje: 6601686 pcs
parsisiųsti: CRCW0805261KFKEAC.pdf
RFQ
CRCW0805261KFKEBC
CRCW0805261KFKEBC
parsisiųsti: CRCW0805261KFKEBC.pdf
CRCW0805261KCHEAP
CRCW0805261KCHEAP
apibūdinimas: RES SMD 261K OHM 0.25% 1/8W 0805
parsisiųsti: CRCW0805261KCHEAP.pdf
CRCW0805261KFKEAHP
CRCW0805261KFKEAHP
apibūdinimas: RES SMD 261K OHM 1% 1/2W 0805