CRCW0805221RFKEA
Vishay DaleVishay Dale
CRCW0805221RFKEA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CRCW0805221RFKEA
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 221 OHM 1% 1/8W 0805
Duomenų lapai: CRCW0805221RFKEA.pdf
  • Pranešimas
CRCW0805221RFKEA specifikacijos
Dalies numeris CRCW0805221RFKEA Gamintojas Vishay Dale
apibūdinimas RES SMD 221 OHM 1% 1/8W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7043592 pcs Duomenų lapas CRCW0805221RFKEA.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.125W, 1/8W
Įtampa - suskirstymas 0805 Storis (maks.) ±100ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija CRCW
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija 0805 (2012 Metric)
Kiti vardai 541-221CTR
D12/CRCW0805 100 221R 1% ET1 E3
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 47 Weeks
Gamintojo kodas CRCW0805221RFKEA Aukštis - sėdi (maks.) 0.020" (0.50mm)
funkcijos Automotive AEC-Q200 FIFO 2
Išplėstas aprašymas 221 Ohm ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±1%
apibūdinimas RES SMD 221 OHM 1% 1/8W 0805 Dengimas, būsto tipas Thick Film
Juostos plotis 221
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CRCW0805221RFKEAHP
CRCW0805221RFKEAHP
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: RES SMD 221 OHM 1% 1/2W 0805