CRCW08051R10JNEAHP
Vishay DaleVishay Dale
CRCW08051R10JNEAHP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CRCW08051R10JNEAHP
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 1.1 OHM 5% 1/2W 0805
Duomenų lapai: CRCW08051R10JNEAHP.pdf
  • Pranešimas
CRCW08051R10JNEAHP specifikacijos
Dalies numeris CRCW08051R10JNEAHP Gamintojas Vishay Dale
apibūdinimas RES SMD 1.1 OHM 5% 1/2W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2089488 pcs Duomenų lapas CRCW08051R10JNEAHP.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.5W, 1/2W
Įtampa - suskirstymas 0805 Storis (maks.) ±200ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija CRCW-HP
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija 0805 (2012 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks Gamintojo kodas CRCW08051R10JNEAHP
Aukštis - sėdi (maks.) 0.020" (0.50mm) funkcijos Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
FIFO 2 Išplėstas aprašymas 1.1 Ohm ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±5% apibūdinimas RES SMD 1.1 OHM 5% 1/2W 0805