CRCW060382R0FKEA
Vishay DaleVishay Dale
CRCW060382R0FKEA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CRCW060382R0FKEA
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 82 OHM 1% 1/10W 0603
Duomenų lapai: CRCW060382R0FKEA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
CRCW060382R0FKEA specifikacijos
Dalies numeris CRCW060382R0FKEA Gamintojas Vishay Dale
apibūdinimas RES SMD 82 OHM 1% 1/10W 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6159506 pcs Duomenų lapas CRCW060382R0FKEA.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.1W, 1/10W
Įtampa - suskirstymas 0603 Storis (maks.) ±100ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm) Serija CRCW
RoHS statusas Digi-Reel® Polarizacija 0603 (1608 Metric)
Kiti vardai 541-82.0HDKR Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 46 Weeks
Gamintojo kodas CRCW060382R0FKEA Aukštis - sėdi (maks.) 0.020" (0.50mm)
funkcijos Automotive AEC-Q200 FIFO 2
Išplėstas aprašymas 82 Ohm ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±1%
apibūdinimas RES SMD 82 OHM 1% 1/10W 0603 Dengimas, būsto tipas Thick Film
Juostos plotis 82
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CRCW060382R0FKEBHP
CRCW060382R0FKEBHP
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: RES SMD 82 OHM 1% 1/4W 0603
Sandelyje: 3235129 pcs
parsisiųsti: CRCW060382R0FKEBHP.pdf
RFQ
CRCW060382R0FKEAHP
CRCW060382R0FKEAHP
Gamintojai: Dale / Vishay