CRCW06035R11FKEAHP
Vishay DaleVishay Dale
CRCW06035R11FKEAHP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CRCW06035R11FKEAHP
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 5.11 OHM 1% 1/4W 0603
Duomenų lapai: CRCW06035R11FKEAHP.pdf
  • Pranešimas
CRCW06035R11FKEAHP specifikacijos
Dalies numeris CRCW06035R11FKEAHP Gamintojas Vishay Dale
apibūdinimas RES SMD 5.11 OHM 1% 1/4W 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4020424 pcs Duomenų lapas CRCW06035R11FKEAHP.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.25W, 1/4W
Įtampa - suskirstymas 0603 Storis (maks.) ±100ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm) Serija CRCW-HP
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija 0603 (1608 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo kodas CRCW06035R11FKEAHP Aukštis - sėdi (maks.) 0.022" (0.55mm)
funkcijos Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding FIFO 2
Išplėstas aprašymas 5.11 Ohm ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±1%
apibūdinimas RES SMD 5.11 OHM 1% 1/4W 0603 Dengimas, būsto tipas Thick Film