CRCW060310M0JNEA
Vishay DaleVishay Dale
CRCW060310M0JNEA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CRCW060310M0JNEA
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 10M OHM 5% 1/10W 0603
Duomenų lapai: CRCW060310M0JNEA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
CRCW060310M0JNEA specifikacijos
Dalies numeris CRCW060310M0JNEA Gamintojas Vishay Dale
apibūdinimas RES SMD 10M OHM 5% 1/10W 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6887768 pcs Duomenų lapas CRCW060310M0JNEA.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.1W, 1/10W
Įtampa - suskirstymas 0603 Storis (maks.) ±200ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm) Serija CRCW
RoHS statusas Digi-Reel® Polarizacija 0603 (1608 Metric)
Kiti vardai 541-10MGDKR Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 46 Weeks
Gamintojo kodas CRCW060310M0JNEA Aukštis - sėdi (maks.) 0.020" (0.50mm)
funkcijos Automotive AEC-Q200 FIFO 2
Išplėstas aprašymas 10M Ohm ±5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±5%
apibūdinimas RES SMD 10M OHM 5% 1/10W 0603 Dengimas, būsto tipas Thick Film