CRCW040286R6FKED
Vishay DaleVishay Dale
CRCW040286R6FKED Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CRCW040286R6FKED
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 86.6 OHM 1% 1/16W 0402
Duomenų lapai: CRCW040286R6FKED.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
CRCW040286R6FKED specifikacijos
Dalies numeris CRCW040286R6FKED Gamintojas Vishay Dale
apibūdinimas RES SMD 86.6 OHM 1% 1/16W 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6764802 pcs Duomenų lapas CRCW040286R6FKED.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.063W, 1/16W
Įtampa - suskirstymas 0402 Storis (maks.) ±100ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija CRCW
RoHS statusas Digi-Reel® Polarizacija 0402 (1005 Metric)
Kiti vardai 541-86.6LDKR Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo kodas CRCW040286R6FKED
Aukštis - sėdi (maks.) 0.016" (0.40mm) funkcijos Automotive AEC-Q200
FIFO 2 Išplėstas aprašymas 86.6 Ohm ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±1% apibūdinimas RES SMD 86.6 OHM 1% 1/16W 0402