CRCW040260K4FKEE
Vishay DaleVishay Dale
CRCW040260K4FKEE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CRCW040260K4FKEE
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 60.4K OHM 1% 1/16W 0402
Duomenų lapai: CRCW040260K4FKEE.pdf
  • Pranešimas
CRCW040260K4FKEE specifikacijos
Dalies numeris CRCW040260K4FKEE Gamintojas Vishay Dale
apibūdinimas RES SMD 60.4K OHM 1% 1/16W 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 9672711 pcs Duomenų lapas CRCW040260K4FKEE.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.063W, 1/16W
Įtampa - suskirstymas 0402 Storis (maks.) ±100ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija CRCW
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija 0402 (1005 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo kodas CRCW040260K4FKEE Aukštis - sėdi (maks.) 0.016" (0.40mm)
funkcijos Automotive AEC-Q200 FIFO 2
Išplėstas aprašymas 60.4k Ohm ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±1%
apibūdinimas RES SMD 60.4K OHM 1% 1/16W 0402 Dengimas, būsto tipas Thick Film