CRCW04021R00KNEDIF
Vishay DaleVishay Dale
Vishay Dale
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CRCW04021R00KNEDIF
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 1 OHM 10% 1/16W 0402
Duomenų lapai: CRCW04021R00KNEDIF.pdf
  • Pranešimas
CRCW04021R00KNEDIF specifikacijos
Dalies numeris CRCW04021R00KNEDIF Gamintojas Vishay Dale
apibūdinimas RES SMD 1 OHM 10% 1/16W 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2010907 pcs Duomenų lapas CRCW04021R00KNEDIF.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.063W, 1/16W
Įtampa - suskirstymas 0402 Storis (maks.) ±200ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija CRCW-IF
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija 0402 (1005 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo kodas CRCW04021R00KNEDIF Aukštis - sėdi (maks.) 0.016" (0.40mm)
funkcijos Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding FIFO 2
Išplėstas aprašymas 1 Ohm ±10% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±10%
apibūdinimas RES SMD 1 OHM 10% 1/16W 0402 Dengimas, būsto tipas Thick Film