CRCW0402196KFKTD
Vishay DaleVishay Dale
CRCW0402196KFKTD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CRCW0402196KFKTD
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 196K OHM 1% 1/16W 0402
Duomenų lapai: CRCW0402196KFKTD.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
CRCW0402196KFKTD specifikacijos
Dalies numeris CRCW0402196KFKTD Gamintojas Vishay Dale
apibūdinimas RES SMD 196K OHM 1% 1/16W 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 6862516 pcs Duomenų lapas CRCW0402196KFKTD.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.063W, 1/16W
Įtampa - suskirstymas 0402 Storis (maks.) ±100ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija CRCW
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija 0402 (1005 Metric)
Kiti vardai CRCW0402 100 196K 1% RT7
CRCW04021963FRT7
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo kodas CRCW0402196KFKTD
Aukštis - sėdi (maks.) 0.016" (0.40mm) funkcijos Automotive AEC-Q200
FIFO 2 Išplėstas aprašymas 196k Ohm ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±1% apibūdinimas RES SMD 196K OHM 1% 1/16W 0402