CP00102R700JE143
Vishay DaleVishay Dale
CP00102R700JE143 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CP00102R700JE143
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 2.7 OHM 10W 5% AXIAL
Duomenų lapai: CP00102R700JE143.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CP00102R700JE143 specifikacijos
Dalies numeris CP00102R700JE143 Gamintojas Vishay Dale
apibūdinimas RES 2.7 OHM 10W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8315 pcs Duomenų lapas CP00102R700JE143.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 10W
Įtampa - suskirstymas Axial Storis (maks.) ±300ppm/°C
Dydis / Matmenys 1.890" L x 0.394" W (48.00mm x 10.00mm) Serija CP
RoHS statusas Bulk Polarizacija Axial
Darbinė temperatūra -65°C ~ 275°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks Gamintojo kodas CP00102R700JE143
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Proof, Safety
FIFO 2 Išplėstas aprašymas 2.7 Ohm ±5% 10W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±5% apibūdinimas RES 2.7 OHM 10W 5% AXIAL