CMF606K8000FKRE64
Vishay DaleVishay Dale
CMF606K8000FKRE64 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CMF606K8000FKRE64
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 6.8K OHM 1W 1% AXIAL
Duomenų lapai: CMF606K8000FKRE64.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
CMF606K8000FKRE64 specifikacijos
Dalies numeris CMF606K8000FKRE64 Gamintojas Vishay Dale
apibūdinimas RES 6.8K OHM 1W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 194430 pcs Duomenų lapas CMF606K8000FKRE64.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 1W
Įtampa - suskirstymas Axial Storis (maks.) ±100ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm) Serija CMF
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo kodas CMF606K8000FKRE64
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
FIFO 2 Išplėstas aprašymas 6.8k Ohm ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±1% apibūdinimas RES 6.8K OHM 1W 1% AXIAL