CMF6064K900BHRE
Vishay DaleVishay Dale
CMF6064K900BHRE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CMF6064K900BHRE
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 64.9K OHM 1W 0.1% AXIAL
Duomenų lapai: CMF6064K900BHRE.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
CMF6064K900BHRE specifikacijos
Dalies numeris CMF6064K900BHRE Gamintojas Vishay Dale
apibūdinimas RES 64.9K OHM 1W 0.1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 301007 pcs Duomenų lapas CMF6064K900BHRE.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 1W
Įtampa - suskirstymas Axial Storis (maks.) ±50ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm) Serija CMF
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks Gamintojo kodas CMF6064K900BHRE
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
FIFO 2 Išplėstas aprašymas 64.9k Ohm ±0.1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±0.1% apibūdinimas RES 64.9K OHM 1W 0.1% AXIAL