CMF6010R000FEBF
Vishay DaleVishay Dale
CMF6010R000FEBF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CMF6010R000FEBF
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 10 OHM 1W 1% AXIAL
Duomenų lapai: CMF6010R000FEBF.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CMF6010R000FEBF specifikacijos
Dalies numeris CMF6010R000FEBF Gamintojas Vishay Dale
apibūdinimas RES 10 OHM 1W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 95605 pcs Duomenų lapas CMF6010R000FEBF.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 1W
Įtampa - suskirstymas Axial Storis (maks.) ±25ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm) Serija CMF
RoHS statusas Bulk Polarizacija Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks Gamintojo kodas CMF6010R000FEBF
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
FIFO 2 Išplėstas aprašymas 10 Ohm ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±1% apibūdinimas RES 10 OHM 1W 1% AXIAL