CMF551K4300DEBF
Vishay DaleVishay Dale
CMF551K4300DEBF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CMF551K4300DEBF
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 1.43K OHM 1/2W 0.5% AXIAL
Duomenų lapai: CMF551K4300DEBF.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CMF551K4300DEBF specifikacijos
Dalies numeris CMF551K4300DEBF Gamintojas Vishay Dale
apibūdinimas RES 1.43K OHM 1/2W 0.5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 87142 pcs Duomenų lapas CMF551K4300DEBF.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.5W, 1/2W
Įtampa - suskirstymas Axial Storis (maks.) ±25ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm) Serija CMF
RoHS statusas Bulk Polarizacija Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks Gamintojo kodas CMF551K4300DEBF
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
FIFO 2 Išplėstas aprašymas 1.43k Ohm ±0.5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±0.5% apibūdinimas RES 1.43K OHM 1/2W 0.5% AXIAL