CMF55127K00FHEB
Vishay DaleVishay Dale
CMF55127K00FHEB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CMF55127K00FHEB
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 127K OHM 1/2W 1% AXIAL
Duomenų lapai: CMF55127K00FHEB.pdf
  • Pranešimas
CMF55127K00FHEB specifikacijos
Dalies numeris CMF55127K00FHEB Gamintojas Vishay Dale
apibūdinimas RES 127K OHM 1/2W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 858738 pcs Duomenų lapas CMF55127K00FHEB.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.5W, 1/2W
Įtampa - suskirstymas Axial Storis (maks.) ±50ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm) Serija CMF
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija Axial
Kiti vardai CMF127KHFTR Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
Gamintojo kodas CMF55127K00FHEB Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety FIFO 2
Išplėstas aprašymas 127k Ohm ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±1%
apibūdinimas RES 127K OHM 1/2W 1% AXIAL Dengimas, būsto tipas Metal Film