CMF5051K100FHEB
Vishay DaleVishay Dale
CMF5051K100FHEB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CMF5051K100FHEB
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 51.1K OHM 1/4W 1% AXIAL
Duomenų lapai: CMF5051K100FHEB.pdf
  • Pranešimas
CMF5051K100FHEB specifikacijos
Dalies numeris CMF5051K100FHEB Gamintojas Vishay Dale
apibūdinimas RES 51.1K OHM 1/4W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 392828 pcs Duomenų lapas CMF5051K100FHEB.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.25W, 1/4W
Įtampa - suskirstymas Axial Storis (maks.) ±50ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.065" Dia x 0.150" L (1.65mm x 3.81mm) Serija CMF
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija Axial
Kiti vardai CMF51.1KQFTR Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
Gamintojo kodas CMF5051K100FHEB Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety FIFO 2
Išplėstas aprašymas 51.1k Ohm ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±1%
apibūdinimas RES 51.1K OHM 1/4W 1% AXIAL Dengimas, būsto tipas Metal Film