CMF2010K000GKEA
Vishay DaleVishay Dale
Vishay Dale
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CMF2010K000GKEA
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 10K OHM 1W 2% AXIAL
Duomenų lapai: CMF2010K000GKEA.pdf
  • Pranešimas
CMF2010K000GKEA specifikacijos
Dalies numeris CMF2010K000GKEA Gamintojas Vishay Dale
apibūdinimas RES 10K OHM 1W 2% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1395658 pcs Duomenų lapas CMF2010K000GKEA.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 1W
Įtampa - suskirstymas Axial Storis (maks.) ±100ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.145" Dia x 0.375" L (3.68mm x 9.53mm) Serija CMF
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks Gamintojo kodas CMF2010K000GKEA
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
FIFO 2 Išplėstas aprašymas 10k Ohm ±2% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±2% apibūdinimas RES 10K OHM 1W 2% AXIAL