EPC2012CENGR
EPCEPC
EPC2012CENGR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EPC2012CENGR
Gamintojas / Gamintojas: EPC
Prekės aprašymas TRANS GAN 200V 5A BUMPED DIE
Duomenų lapai: EPC2012CENGR.pdf
  • Pranešimas
EPC2012CENGR specifikacijos
Dalies numeris EPC2012CENGR Gamintojas EPC
apibūdinimas TRANS GAN 200V 5A BUMPED DIE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 76300 pcs Duomenų lapas EPC2012CENGR.pdf
Įtampa - bandymas 100pF @ 100V Įtampa - suskirstymas Die Outline (4-Solder Bar)
Vgs (th) (Max) @ Id 100 mOhm @ 3A, 5V Technologija GaNFET (Gallium Nitride)
Serija eGaN® RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Rds On (Max) @ Id, Vgs 5A (Ta) Polarizacija Die
Kiti vardai 917-EPC2012CENGRTR Darbinė temperatūra -40°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo kodas EPC2012CENGR Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 1nC @ 5V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 2.5V @ 1mA FET funkcija N-Channel
Išplėstas aprašymas N-Channel 200V 5A (Ta) Surface Mount Die Outline (4-Solder Bar) Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) -
apibūdinimas TRANS GAN 200V 5A BUMPED DIE Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 200V