BZT585B33T-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZT585B33T-7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZT585B33T-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ZENER 33V 350MW SOD523
Duomenų lapai: BZT585B33T-7.pdf
  • Pranešimas
BZT585B33T-7 specifikacijos
Dalies numeris BZT585B33T-7 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ZENER 33V 350MW SOD523 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2490643 pcs Duomenų lapas BZT585B33T-7.pdf
Įtampa - izoliacija 80 Ohm Įtampa - suskirstymas SOD-523
Serija - RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Maitinimas - maks 350mW Polarizacija SC-79, SOD-523
Kiti vardai BZT585B33T-7DITR Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo kodas BZT585B33T-7 Varža (max) (zzt) 33V
Išplėstas aprašymas Zener Diode 350mW ±2% Surface Mount SOD-523 ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±2%
Diodų konfigūracija 50nA @ 23.1V apibūdinimas DIODE ZENER 33V 350MW SOD523
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1.1V @ 100mA