3.0SMCJ24A-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
3.0SMCJ24A-13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 3.0SMCJ24A-13
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas TVS DIODE 24VWM 38.9VC SMC
Duomenų lapai: 3.0SMCJ24A-13.pdf
  • Pranešimas
3.0SMCJ24A-13 specifikacijos
Dalies numeris 3.0SMCJ24A-13 Gamintojas Diodes Incorporated
Galimas kiekis 94034 pcs Duomenų lapas 3.0SMCJ24A-13.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 1 Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 26.7V
Įtampa - suskirstymas (min) 24V Įtampa - suskirstymas SMC
Įveskite Zener Serija -
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose
Maitinimo linijos apsauga 3000W (3kW) Maitinimas - piko impulsas 77.1A
Polarizacija DO-214AB, SMC Kiti vardai 3.0SMCJ24A13
3.0SMCJ24ADITR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 7 Weeks
Gamintojo kodas 3.0SMCJ24A-13 apibūdinimas TVS DIODE 24VWM 38.9VC SMC
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 38.9V Talpa @ dažnumas 3000pF @ 1MHz